Akrylátové stěrky

Akrylátové systémy jsou použitelné na asfaltový nebo betonový podklad při dodržení kvalitativních standardů a rychlostí ITF. Celý systém je na vodní bázi a je navržen na perfektní odolnost proti poškození, jak mechanickému, tak od UV záření. U profesionálního systému se vždy jedná o tvrdou variantu, tak jak jsou již dlouhá léta akrylátové povrchy známy pod pojmem hard court. Existují však i systémy odpružené. Míra odpruženosti je rozdílná dle volitelné odpružené podložky. Nabízíme základní škálu barevného provedení, případně je možné na přání zákazníka namíchat barvu do jakéhokoli odstínu RAL.

Nejčastěji pracujeme s italským výrobcem Mapei. Naši zkušení podlaháři však mají mnohaleté zkušenosti i s jinými světovými značkami jako například Courtsol, Greenset apod.
Použití:

Texturovaná vrchní akrylátová vrstva je ideální pro využití na tenisových kurtech, víceúčelových hřištích, cyklodráhách atp.Podklad

Asfaltový koberec ABJ nepropustný nebo beton ve spádu (u venkovních sportovišť doporučujeme minimální spádování 0,5 - 1%). Odvodnění povrchové vody do žlábku nebo do kanálku s mřížkou. Do haly lze povrch aplikovat na beton a anhydrit.Rovinatost:

Exteriérové použití

Sportovních umělých povrchů včetně podkladních vrstev je dána normou ČSN EN 14877 (sportovní umělá hmota na 3,0 m lati 6 mm).

Interiérové použití

Rovinatost podle normy +- 2 mm na 2 m lati.Celková nejběžnější tloušťka :

2 – 10 mmBarevné provedení:

Základní nabídku tvoří škála 24 barev. Na míru lze namíchat odstín dle RAL škály. Na hotovém povrchu jsou patrny tahy po stěrce, tento vizuální dojem nemá vliv na rovinatost a kvalitu provedení.

Jednotlivé typy akrylátových stěrek

Mapei TNS Comfort

Základní informace

Vysoce komfortní akrylátový systém položený na gumovou podložku určený pro tenis. 5-vrstvý systém aplikovaný na pružnou gumovou podložku. Tento nátěr je určený pro nové výstavby či k renovaci tenisových kurtů a dalších sportovních povrchů. Nabízíme i speciální upravenou variantu TNS Comfort Custom, kombinace s polyuretanovým systémem. Výsledný povrch je měkký, má krátkodobou paměť a jeho tloušťka je kolem 10 mm.

Výška povrchu na lepené gumové podložce:

6 - 7 mm

Výška povrchu na gumové podložce pokládané finišerem:

8 - 10 mm

Ke stažení

Mapei TNS Cushion

Základní informace

4-vrstvý systém určený pro povrchy nových či starých tenisových kurtů a dalších sportovních povrchů. Kombinuje flexibilní bázi s SBR pastou a svrchními nátěry ke zkvalitnění otěruvzdornosti. Celý systém umožňuje získat velice výkonný herní povrch s dlouhou životností.

Výška povrchu:

2 - 3 mm

Ke stažení

Mapei TNS Professional

Základní informace

3-vrstvý akrylátový stěrkový systém pro nové nebo stávající asfaltové a betonové kurty, hřiště nebo podobné povrchy. Doporučuje se pro intenzivně používané areály. Jedná se o nejtvrdší variantu oblíbenou mezi profesionálními hráči.

Výška povrchu:

1,5 - 2 mm

Ke stažení

Mapei TNS Urban

Základní informace

Systém kombinující protiskluzový a otěruvzdorný svrchní nátěr s finálním nátěrem barvy. Povrch určený pro in-line dráhy nebo cyklistické tratě.

Výška povrchu:

1,5 - 2 mm

Ke stažení

Mapei Multisport Professional

Základní informace

3-vrstvý akrylátový stěrkový systém pro nové nebo stávající asfaltové a betonové kurty, hřiště nebo podobné povrchy. Doporučuje se pro intenzivně používané areály. Jedná se o nejtvrdší variantu oblíbenou mezi profesionálními hráči. Oproti TNS Professional je vrchní nátěr hrubší než zmíněný povrch určený pro tenis.

Výška povrchu:

1,5 - 2 mm

Ke stažení

Mapei Multisport Comfort

Základní informace

Vysoce komfortní akrylátový systém položený na gumovou podložku určený pro sportovní povrchy. 5-vrstvý systém aplikovaný na pružnou gumovou podložku. Tento nátěr je určený pro nové výstavby či k renovaci tenisových kurtů a dalších sportovních povrchů. Oproti TNS Comfort je vrchní nátěr hrubší než zmíněný povrch určený pro tenis.

Výška povrchu na lepené gumové podložce:

6 - 7 mm

Výška povrchu na gumové podložce pokládané finišerem:

8 - 10 mm

Ke stažení

GALERIE

SPORTOVNÍ VYBAVENÍ A DOPLŇKY

Sportovní vybavení, které dodáváme odebíráme od kvalitních českých i evropských výrobců. Vaše hřiště vybavíme brankami na malou kopanou, tenisovými a volejbalovými sloupky, sítěmi, konstrukcemi na basketbal a streetbasketbal včetně košů atp. Specializujeme se i na vlastní výrobu oplocení, street workoutových sestav a fitness stanis. Dodáváme a instalujeme vlastní oplocení a mantinely v různých variantách a velikostech. Vždy bereme ohled na velikost sportoviště a zamýšlené sportovní aktivity. Důležité je také zohlednit brány pro vjezd techniky v případě údržby hřiště.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT