Dětská hřiště

Dětská hřiště patří mezi nejoblíbenější místa všech dětí. Dodáváme bezpečné dopadové plochy. Samotná výstavba dětského hřiště obnáší několik důležitých fází, na které je zapotřebí brát ohled. Velmi rádi Vám poradíme.

Doporučené povrchy

EPDM dlaždice

Základní informace
Použití:

Pro povrchy sportovních a oddechových zařízení (dětské hřiště, oddychové zóny, fitness centra), ale také pro povrchy chodníků. Vysoce kvalitní, stálobarevná a UV stabilní dlažba, vhodné na štěrk, nebo zhutnělý povrch. Pokládka je možná i lepením na pevný podklad ( beton, asfalt ).

Výška povrchu:

16 - 100 mm

Více k povrchu

EPDM MULCH

Základní informace

EPDM Mulch je nový typ bezpečnostního povrchu pro dětská hřiště, parky a chodníky s výjimečně přírodním vzhledem. Jedná se o vodopropustnou, zdravotně nezávadnou a elastickou variantu litého, vysoce kvalitního EPDM povrchu.

Výška povrchu:

20 - 100 mm

Více k povrchu

EPDM / TPV

Základní informace

Dopadová plocha Stobisafe je umělý bezpečnostní povrch. Účinně tlumí pády a zajišťuje ochranu dětí při hře na dětských hřištích. Tento povrch je výborně vodopropustný (plocha je po silném dešti okamžitě suchá, bez louží, voda je odvedena do spodní konstrukce stavby) a neklouzavý. Na všech místech je stejně pružný a tlumí nárazy rovnoměrně. Výška povrchu se určuje dle výšky kritického pádu. Spodní vrstva systému je tvořena gumovým SBR černým granulátem s polyuretanovým pojivem. Tato vrstva zajišťuje tlumicí účinky. Vrchní vrstva je tvořena barevným gumovým EPDM granulátem. Pryžová podložka zmírňuje účinky pádů osob, zejména na dětských hřištích a v jiných prostorech, kde je taková ochrana vyžadována normou ČSN EN 1177. Povrch byl přezkoumán a certifikován dle této normy.

Výška povrchu:

16 - 100 mm

Více k povrchu

Umělá tráva na pružné podložce

Základní informace
Použití:

Dle normy ČSN EN 1177 musí být pod zařízením dětských hřišť vybudován povrch tlumící náraz. Optimální ochranu proti pádu z dětských hracích zařízení zajišťuje společně s umělým trávníkem tlumicí podložka. Umělá tráva tvoří pouze krycí vrstvu celkového povrchu.

Více k povrchu

GALERIE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT