O fotbalovém hřišti

Pro fotbalové hřiště (tréninková) a minikopanou je ideálním řešením povrch umělé trávy. Hlavními výhodami hřiště, tvořeného umělou trávou je jeho velmi jednoduchá údržba, neprašnost, vysoká odolnost proti poškození, klimatickým změnám.

Doporučené povrchy

Umělá tráva

Základní informace
Použití:

Trávník se používá jako náhrada klasických sportovních povrchů (tenisu, fotbalu), zejména přírodního trávníku, antukového povrchu, betonových či asfaltových ploch a je i náhradou přírodního trávníku v interiérových i exteriérových aplikacích (hotely, okolí bazénů, balkóny, dětská hřiště, atp.). Sportovní umělý trávník je univerzální umělý povrch pro venkovní hřiště. Je určen především pro rekreační i výkonnostní sport, ale může být i aplikován na víceúčelové sportovní hřiště nebo přímo určený pro tenis, košíkovou, volejbal, házenou, kopanou, badminton, lehkou atletikou atd.

Výška povrchu:

10 – 60 mm

Více k povrchu

Umělá tráva bezzásypová

Základní informace
Použití:

Jedná se o trávníky naprosto výjimečných kvalit pro náročné zákazníky, kteří dokáží ocenit špičkové parametry těchto výrobků. V naší nabídce naleznete především bezzásypové UT na fotbal a trávníky určené na golf či do interiéru.

Výška vlasu:

10-60 mm

Více k povrchu

Elastické podložky pod umělé trávy

Nejen pro nejnáročnější klientelu jsou zde komfortní podložky pod umělé trávníky. Nabízíme různé druhy těchto podložek. Výrazně zvyšují komfort hry, životnost umělého trávníku, biomechanické vlastnosti nezbytné pro bezpečnost a výkonost hráčů. Komfortní podložky jsou buď ve formě prefabrikovaných rolí nebo monoliticky pokládané specializovaným finišerem.

KONTAKTUJTE NÁS

OPLOCENÍ SPORTOVIŠŤ

Oplocení je nedílnou součástí hřiště jako celku. Poradíme Vám vhodné řešení vzhledem k využití sportoviště, lokalitě a sportovního povrchu. Jsme schopni na míru zpracovat i kombinaci nabízených typů či splnit exkluzivní požadavek Vašeho návrhu oplocení.

VÍCE O OPLOCENÍ

RB Court

RB Padel Panoram

RB Panel

RB Premium

GALERIE

SPORTOVNÍ VYBAVENÍ A DOPLŇKY

Sportovní vybavení, které dodáváme odebíráme od kvalitních českých i evropských výrobců. Vaše hřiště vybavíme brankami na malou kopanou, tenisovými a volejbalovými sloupky, sítěmi, konstrukcemi na basketbal a streetbasketbal včetně košů atp. Specializujeme se i na vlastní výrobu oplocení, street workoutových sestav a fitness stanis. Dodáváme a instalujeme vlastní oplocení a mantinely v různých variantách a velikostech. Vždy bereme ohled na velikost sportoviště a zamýšlené sportovní aktivity. Důležité je také zohlednit brány pro vjezd techniky v případě údržby hřiště

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT