O Golfových hřištích

Adventure golf

je světově oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem a především rodinnou zábavou. Oproti klasickému golfu jsou zde jednotlivé greeny zmenšené do velikosti minigolfových drah, lemovány cihličkami, ohraničující hrací plochu. Hra je tak zábavnější, jednodušší a pocitu vítězství dosáhnou i malé děti. Adventure golf se hraje klasickým putterem a golfovým míčkem. Jednotlivé dráhy nejsou stejné, tvoří je různé nerovnosti, vyvýšeniny, vodní pasti, či různé tématické doplňky (řezbářské sochy apod.). Každé hřiště je originálem, samotný návrh zkušeného projektanta tvoří podstatnou část povedené realizace. Zde platí více než kde jinde … projektová příprava na prvním místě… provádíme situační výkresy, 3D vizualizace a naši rozpočtáři jsou připravení Vám nabídnout individuální cenovou nabídku.

Putting green na Vaší zahradě

Stavíme kvalitní umělé greeny, kde míček se chová na systému greenu s umělou vysypávanou trávou stejně jako na greenu přírodním. Je možno kombinovat green pro putting i chipping.

Doporučené povrchy

UMĚLÁ TRÁVA

Základní informace
Použití:

Materiál by měl mít strukturu, která se bude blížit co nejvíce skutečnému greenu. Využíváme takové koberce, které se využívají v profesionálních tréninkových in-door areálech nebo na běžných hřištích. Využíváme nejkvalitnější kobercové krytiny certifikované golfovými značkami dodavatele Sit-In, Juta, Mondo, Saltex a další.

Výška povrchu:

9 - 35 mm

Více k povrchu

Nedílnou součástí Adventure golfu

Navrhujeme dráhy a hřiště v souladu s pravidly Adventure Golfu. Zakládáme si na tom, že každá dráha je originálním dílem. Dráhy jsou navrhovány tak, aby se dali trefit jednou ranou. Děláme dráhy s různou náročností hry. Dráha může být navržena tak, že je jí možno hrát několika způsoby s různou náročností. Jsou tomu uzpůsobeny nerovnosti na dráze a překážky. Na jedné dráze využíváme i několik druhů umělých trav – nízkou (bezzásypovou), nízkou (se zásypem) i vysokou trávu. Překážky tvoří vysoké trávy, kameny, dřeva, písky, jezírka s vodou, atd.

Naše návrhy hřišť jsou vždy uzpůsobeny dané lokalitě a povětrnostním vlivům. Dbáme na výtvarnost a celkový estetický design s důrazem na detail. Návrhy prezentujeme v kreslené, či skicované formě vhodné k jednoduché představě o projektu. Dále lze projekt narýsovat a zakreslit kopce, překážky a linie hratelnosti k reálné představě o tvaru a funkčnosti drah a odpališť. Pro nejlepší představu vypracujeme projekt v 3D vizualizaci. V případě hřiště se navrhuje tvar drah v souladu s okolím a navrhuje se hřiště jako celek.

GALERIE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT