Sportovní haly a tělocvičny

Nabízíme interiérové sportovní systémy světových výrobců Stockmeier, Mapei, Junckers, Mondo a další. V jednotlivých případech lze na konkrétní zaměření sportovní činnosti optimálně splnit podmínky kladené na sportovní systém – polyuretanových, akrylátových či dřevěných podlah s jednotlivými podklady (odpružený dřevěný rošt, anhydrid a cementobetonové kryty apod). Vedle návrhu vhodného sportovního systému hraje důležitou roli odborná analýza podkladu a jeho správná příprava. Těmito důležitými faktory se zabýváme od počátku řešení. Vkládáme rozsáhlé know-how etablovaných sportovních firem, které vyrábí tyto systémy s požadavky a zkušenosti projektantů, objednatelů.

Doporučené povrchy

HALOVÉ POLYURETANOVÉ POVRCHY

Základní informace
Použití:

Lité podlahy jsou jak mezi sportovci, tak i mezi investory čím dál oblíbenější, a to především díky své univerzálnosti, výborným herním vlastnostem, minimálním nárokům na údržbu a velmi snadné opravitelnosti. Podlahy splňují špičkové parametry v kategoriích jako jsou pružnost, odraz míče, skluz a především bezpečnost. Elastické pryžové podložky dávají celému systému pružnost, která umožňuje nejen pohodlný pohyb a naprostou bezpečnost, ale chrání i klouby a pohybové ústrojí sportovců před opotřebením vlivem nárazové energie. Díky těmto vlastnostem jsou lité podlahy vhodné i pro děti MŠ a ZŠ, kdy při pádu prakticky nedochází ke zranění. Lité podlahy nereagují na vodu ani vlhkost, nevadí jim teplotní výkyvy v tělocvičně.

Výška povrchu:

Nejčastěji 10 - 11 mm

Více k povrchu

Dřevěné rošty a dřevěné podlahy

Základní informace
Použití:

Sportovní dřevěné palubové podlahy se používají pro sportovní haly a tělocvičny. Vyrábějí se z vodovzdorné překližky a nášlapné vrstvy z ušlechtilých dřevin — pro tělocvičny především z buku nebo dubu. Dílce se montují na připravený pružný rošt, který zajistí plošnou pružnost celé podlahy. Dřevěné podlahy na pružném roštu se těší oblibě zejména tam, kde se hraje basketbal. V uplynulých letech jsou však stále výrazněji nahrazovány umělými hracími povrchy, méně náročnými na údržbu a náchylnými na opravy způsobené vlhkostí. Dřevěné podlahy patří mezi tzv. PLOŠNĚ elastické sportovní povrchy (na rozdíl od umělých, litých podlah, které jsou BODOVĚ elastické).

Výška povrchu:

od 22 mm

Více k povrchu

GALERIE

SPORTOVNÍ VYBAVENÍ A DOPLŇKY

Sportovní vybavení, které dodáváme odebíráme od kvalitních českých i evropských výrobců. Vaše hřiště vybavíme brankami na malou kopanou, tenisovými a volejbalovými sloupky, sítěmi, konstrukcemi na basketbal a streetbasketbal včetně košů atp. Specializujeme se i na vlastní výrobu oplocení, street workoutových sestav a fitness stanis.

Dodáváme a instalujeme vlastní oplocení a mantinely v různých variantách a velikostech. Vždy bereme ohled na velikost sportoviště a zamýšlené sportovní aktivity. Důležité je také zohlednit brány pro vjezd techniky v případě údržby hřiště.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT