O víceúčelovém hřišti

Provádíme výstavbu či rekonstrukci a údržbu víceúčelových hřišť a sportovních areálů. Navrhneme efektivního řešení víceúčelového hřiště dle Vašich požadavků zejména z hlediska finančních možností a využitelnosti pro dané sporty. Víceúčelové hřiště s umělým povrchem patří mezi nejoblíbenější sportoviště zejména díky využitelnosti pro více sportů a volnočasových aktivit. Nejčastěji se využívají zejména pro školní a veřejné sportovní aktivity pro široké spektrum aktivních sportovců. Za použití barevného odlišení hraničních čar lze na jediném prostoru zkombinovat několik sportů. Víceúčelové hřiště lze využít pro míčové hry, volejbal, basketbal, nohejbal, florbal, malou kopanou, tenis či házenou. Umožňují široké sportovní vyžití, rekreační i výkonnostní hru.

Doporučené povrchy

EPDM

Základní informace
Použití:

Umělý sportovní pryžový povrch kladený přímo na místě finišerem. Vhodný zejména na atletiku, školní a obecní víceúčelová hřiště. Tyto typy povrchů patří mezi to nejkvalitnější, co se dá v našem oboru realizovat. Veškeré systémy máme certifikované od akreditované laboratoře. Povrch se vyznačuje dlouhou životností, je odolný proti extrémním klimatickým změnám, nečistotám a hrotům běžeckých treter.

Výška povrchu:

10 – 20 mm

Více k povrchu

Umělá tráva

Základní informace
Použití:

Trávník se používá jako náhrada klasických sportovních povrchů (tenisu, fotbalu), zejména přírodního trávníku, antukového povrchu, betonových či asfaltových ploch a je i náhradou přírodního trávníku v interiérových i exteriérových aplikacích (hotely, okolí bazénů, balkóny, dětská hřiště, atp.). Sportovní umělý trávník je univerzální umělý povrch pro venkovní hřiště. Je určen především pro rekreační i výkonnostní sport, ale může být i aplikován na víceúčelové sportovní hřiště nebo přímo určený pro tenis, košíkovou, volejbal, házenou, kopanou, badminton, lehkou atletikou atd.

Výška povrchu:

10 – 60 mm

Více k povrchu

Akrylátové systémy

Základní informace
Použití:

Jedná se o povrchy rychlejší než antuka, avšak pomalejší než umělá tráva. Na rychlých površích má míček menší odskok a odráží se logicky rychleji. V současné době patří hard kurty mezi nejoblíbenější povrchy, a to především díky své variabilitě (rychlost povrchu lze libovolně upravit podle potřeb investora), univerzálnosti, výborným hracím vlastnostem a minimálním nárokům na údržbu. Jedná se o povrchy na profesionální tenis, ale i rekreační hraní. Vhodné pro sportovní centra, školy, městská víceúčelová sportoviště, sportovní haly, ale i pro povrchy chodníků, cest, pěších zón, parkovišť apod. Ideální pro basketbal, volejbal, nohejbal, tenis, házenou a další míčové i raketové sporty. Vhodné i pro cyklistiku, kolečkové brusle apod.

Výška povrchu:

2 – 10 mm

Více k povrchu

Elastické podložky pod umělé trávy

Nejen pro nejnáročnější klientelu jsou zde komfortní podložky pod umělé trávníky. Nabízíme různé druhy těchto podložek. Výrazně zvyšují komfort hry, životnost umělého trávníku, biomechanické vlastnosti nezbytné pro bezpečnost a výkonost hráčů. Komfortní podložky jsou buď ve formě prefabrikovaných rolí nebo monoliticky pokládané specializovaným finišerem.

KONTAKTUJTE NÁS

OPLOCENÍ SPORTOVIŠŤ

Oplocení je nedílnou součástí hřiště jako celku. Poradíme Vám vhodné řešení vzhledem k využití sportoviště, lokalitě a sportovního povrchu. Jsme schopni na míru zpracovat i kombinaci nabízených typů či splnit exkluzivní požadavek Vašeho návrhu oplocení.

VÍCE O OPLOCENÍ

RB Court

RB Padel Panorama

RB Panel

RB Premium

GALERIE

SPORTOVNÍ VYBAVENÍ A DOPLŇKY

Sportovní vybavení, které dodáváme odebíráme od kvalitních českých i evropských výrobců. Vaše hřiště vybavíme brankami na malou kopanou, tenisovými a volejbalovými sloupky, sítěmi, konstrukcemi na basketbal a streetbasketbal včetně košů atp.
Specializujeme se i na vlastní výrobu oplocení, street workoutových sestav a fitness stanic.

Dodáváme a instalujeme vlastní oplocení a mantinely v různých variantách a velikostech.Vždy bereme ohled na velikost sportoviště a zamýšlené sportovní aktivity. Důležité je také zohlednit brány pro vjezd techniky v případě údržby hřiště.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT