O Padel kurtu

Naše novinka letošního roku. Ze zkušeností v oblasti sportovní výstavby jsme připravili výrobní program Padel kurtů. Padel kurt je hřiště o rozměru 20 x 10 m, s povrchem umělé trávy a vsypem křemičitého písku. Nedílnou součástí je specifické oplocení, kombinující jeklové profily v ZN základu, dvojí komaxitové povrchové úpravě a tvrzeného bezpečnostního skla v tloušťce 10 – 12 mm známého například ze squashových kurtů. Osvětlení tvoří vždy 4 stožáry a 8 kusů LED svítidel. Základovou konstrukci tvoří ŽB obvodový pás, na který se kotví oplocení hřiště (alternativou může být ŽB deska vyspádovaná deska k jedné straně, případně živičný drenážní kryt).

Vnitřek hřiště tvoří oddrenážovaná štěrková lůžka od nejhrubší frakce po nejjemnější. Na tento zhutněný a srovnaný podklad poté instalujeme umělou trávu specifickou pro hru Padel. Výhradně používáme umělou trávu italského výrobce Mondo.

Padel je sport, kde se hraje padelovými raketami s padelovým míčkem, na umělém povrchu, na speciálně vyvinutém kurtu, v prostoru ohraničeném částečně skly a částečně kovovým pletivem. Ve hře se využívají kromě jiného i odrazy míče od skla. Hraje se čtyřhra. Počítání skóre je jako při tenise. Padel se může hrát venku i uvnitř.Doporučené povrchy

Mondo NSF 66 12 A

Základní informace

Umělá tráva nové generace složená z polypropylenových vláken NSF a vsypem z křemičitého písku. Ve srovnání s tradičními fibrilovanými vlákny, vlákna Mondoturf udržují optimální tření a odolnost proti oděru.

Výška:

12 mm

Více k povrchu

Mondo NSF Monofibre STX 90 10 A SUPERCOURT

Základní informace

Nejmodernější umělý trávník složený z monofilamentu STX s poloviční konkávní vzpřímenou konstrukcí a vsypem z křemičitého písku. MONDO vyvinulo systém, STX Supercourt speciálně pro kurt World Padel Tour a nabídla sportovním klubům stejně výkonný povrch, jaký mají světoví profesionálové. Díky tkaninové struktuře vyžaduje trávník pouze minimální množství stabilizační výplně a písek zůstává pravidelně rozložený po povrchu.

Výška:

10 mm

Více k povrchu

Mondo NSF Monofibre STX 90 12 A

Základní informace

Umělá tráva nové generace složená z monofilamentu STX s polovičním konkávním vlasem a vsypem z křemičitého písku. Odrazy míče jsou rychlejší a konzistentnější, což snižuje opotřebení míče a minimalizuje poškození plsti.

Výška:

12 mm

Více k povrchu

Elastické podložky pod umělé trávy

Nejen pro nejnáročnější klientelu jsou zde komfortní podložky pod umělé trávníky. Nabízíme různé druhy těchto podložek. Výrazně zvyšují komfort hry, životnost umělého trávníku, biomechanické vlastnosti nezbytné pro bezpečnost a výkonost hráčů. Komfortní podložky jsou buď ve formě prefabrikovaných rolí nebo monoliticky pokládané specializovaným finišerem.

KONTAKTUJTE NÁS

OPLOCENÍ SPORTOVIŠŤ

Oplocení je nedílnou součástí hřiště jako celku. Poradíme Vám vhodné řešení vzhledem k využití sportoviště, lokalitě a sportovního povrchu. Jsme schopni na míru zpracovat i kombinaci nabízených typů či splnit exkluzivní požadavek Vašeho návrhu oplocení.

VÍCE O OPLOCENÍ

RB Padel Panorama

RB Padel Standart

GALERIE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT