O výstavbě školních areálů

Provádíme výstavbu či rekonstrukci a údržbu školních areálů. Naším cílem je, aby sportoviště odpovídala dnešním nárokům na moderní výuku a bezpečnost. Stavíme sportoviště pro větší i menší zadavatele, realizovali jsme celou řadu školních sportovních areálů. Nejčastěji frekventované objekty jsou kombinace víceúčelových hřišť s atletickými dráhami nebo ovály, popřípadě méně častá kombinace víceúčelového hřiště s plážovým volejbalem. Víceúčelové hřiště s umělým povrchem patří mezi nejoblíbenější sportoviště zejména díky využitelnosti pro více sportů a volnočasových aktivit. Některé základní školy jsou sloučeny s mateřskými školami a z tohoto důvodu bývá mnohdy součástí školního areálu také dětská hřiště. Školní areály najdou své uplatnění u základních, středních a vysokých škol. Realizujeme kompletní výstavbu sportoviště, kdy součástí může být i vnitřní sportovní zařízení (školní tělocvična).

Doporučené povrchy

Umělá tráva

Základní informace
Použití:

Trávník se používá jako náhrada klasických sportovních povrchů (tenisu, fotbalu), zejména přírodního trávníku, antukového povrchu, betonových či asfaltových ploch a je i náhradou přírodního trávníku v interiérových i exteriérových aplikacích (hotely, okolí bazénů, balkóny, dětská hřiště, atp.). Sportovní umělý trávník je univerzální umělý povrch pro venkovní hřiště. Je určen především pro rekreační i výkonnostní sport, ale může být i aplikován na víceúčelové sportovní hřiště nebo přímo určený pro tenis, košíkovou, volejbal, házenou, kopanou, badminton, lehkou atletikou atd.

Výška povrchu:

10 – 60 mm

Více k povrchu

Akrylátové systémy

Základní informace
Použití:

Jedná se o povrchy rychlejší než antuka, avšak pomalejší než umělá tráva. Na rychlých površích má míček menší odskok a odráží se logicky rychleji. V současné době patří hard kurty mezi nejoblíbenější povrchy, a to především díky své variabilitě (rychlost povrchu lze libovolně upravit podle potřeb investora), univerzálnosti, výborným hracím vlastnostem a minimálním nárokům na údržbu. Jedná se o povrchy na profesionální tenis, ale i rekreační hraní. Vhodné pro sportovní centra, školy, městská víceúčelová sportoviště, sportovní haly, ale i pro povrchy chodníků, cest, pěších zón, parkovišť apod. Ideální pro basketbal, volejbal, nohejbal, tenis, házenou a další míčové i raketové sporty. Vhodné i pro cyklistiku, kolečkové brusle apod.

Výška povrchu:

2 – 10 mm

Více k povrchu

EPDM

Základní informace
Použití:

Umělý sportovní pryžový povrch kladený přímo na místě finišerem. Vhodný zejména na atletiku, školní a obecní víceúčelová hřiště. Tyto typy povrchů patří mezi to nejkvalitnější, co se dá v našem oboru realizovat. Veškeré systémy máme certifikované od akreditované laboratoře. Povrch se vyznačuje dlouhou životností, je odolný proti extrémním klimatickým změnám, nečistotám a hrotům běžeckých treter.

Výška povrchu:

10 – 20 mm

Více k povrchu

Sportovní písek

Základní informace
Použití:

Nabízíme certifikované sportovní písky pro různé účely.

Výška povrchu plážového volejbalu:

400 mm

Vsyp umělých trav:

Dle druhu umělé trávy

OPLOCENÍ SPORTOVIŠŤ

Oplocení je nedílnou součástí hřiště jako celku. Poradíme Vám vhodné řešení vzhledem k využití sportoviště, lokalitě a sportovního povrchu. Jsme schopni na míru zpracovat i kombinaci nabízených typů či splnit exkluzivní požadavek Vašeho návrhu oplocení.

VÍCE O OPLOCENÍ

RB Court

RB Padel Panorama

RB Panel

RB Premium

GALERIE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT