O volejbalu

Výstavba volejbalového kurtu je většinou součástí víceúčelového hřiště. Realizujeme jak volejbalové kurty v interiéru tak exteriéru. Máme zkušenosti s povrchy vnitřních a venkovních polyuretanových systémů, umělé trávy tak i velice oblíbeného povrchu pro plážový volejbal. V rámci záměru rekonstrukce či výstavby volejbalového kurtu Vám rádi nabídneme ideální řešení.

Doporučené povrchy

EPDM

Základní informace
Použití:

Umělý sportovní pryžový povrch kladený přímo na místě finišerem. Vhodný zejména na atletiku, školní a obecní víceúčelová hřiště. Tyto typy povrchů patří mezi to nejkvalitnější, co se dá v našem oboru realizovat. Veškeré systémy máme certifikované od akreditované laboratoře. Povrch se vyznačuje dlouhou životností, je odolný proti extrémním klimatickým změnám, nečistotám a hrotům běžeckých treter.

Výška povrchu:

10 – 20 mm

Více k povrchu

Sportovní písek

Základní informace
Použití:

Nabízíme certifikované sportovní písky pro různé účely.

Výška povrchu plážového volejbalu:

400 mm

Vsyp umělých trav:

Dle druhu umělé trávy

OPLOCENÍ SPORTOVIŠŤ

Oplocení je nedílnou součástí hřiště jako celku. Poradíme Vám vhodné řešení vzhledem k využití sportoviště, lokalitě a sportovního povrchu. Jsme schopni na míru zpracovat i kombinaci nabízených typů či splnit exkluzivní požadavek Vašeho návrhu oplocení.

VÍCE O OPLOCENÍ

RB Court

RB Padel Panorama

RB Panel

RB Premium

GALERIE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT