Street Workout

Jsme výrobcem Workoutových sestav. Zařadili jsme jednotlivé sestavy do naší nabídky, abychom vytvořili kompletní dodávku od zemních prací až po samotný výrobek Workoutové sestavy. Sestavy si sami navrhujeme, vyrábíme a servisujeme. Stále pracujeme na nových typech, které vychází z odborné konzultace s fitness trenéry a fyzioterapeuty. Vytvořili jsme něco víc, než jen výrobu a dodání. Zaměřujeme se na komplexní službu výroby na zakázku. Naši odborní trenéři s Vámi proberou Vaše představy, požadavky na co konkrétně se chcete zaměřit. Poté vytvoříme sestavu na míru Vašim potřebám a finančních možnostech. Samotné výrobě předchází odsouhlasení 3D vizualizace a položkový rozpočet. V Praze a okolí je možnost domluvit soukromé tréninkové hodiny pod odborným vedením našich kolegů. .Bezpečné povrchy pro Workoutové sestavy

EPDM dlaždice

Základní informace
Použití:

Pro povrchy sportovních a oddechových zařízení (dětské hřiště, oddychové zóny, fitness centra), ale také pro povrchy chodníků. Vysoce kvalitní, stálobarevná a UV stabilní dlažba, vhodné na štěrk, nebo zhutnělý povrch. Pokládka je možná i lepením na pevný podklad ( beton, asfalt ).

Výška povrchu:

16 - 100 mm

Více k povrchu

EPDM / TPV

Základní informace
Použití:

Dopadová plocha Stobisafe je umělý bezpečnostní povrch. Účinně tlumí pády a zajišťuje ochranu dětí při hře na dětských hřištích. Tento povrch je výborně vodopropustný (plocha je po silném dešti okamžitě suchá, bez louží, voda je odvedena do spodní konstrukce stavby) a neklouzavý. Na všech místech je stejně pružný a tlumí nárazy rovnoměrně. Výška povrchu se určuje dle výšky kritického pádu. Spodní vrstva systému je tvořena gumovým SBR černým granulátem s polyuretanovým pojivem. Tato vrstva zajišťuje tlumicí účinky. Vrchní vrstva je tvořena barevným gumovým EPDM granulátem. Pryžová podložka zmírňuje účinky pádů osob, zejména na dětských hřištích a v jiných prostorech, kde je taková ochrana vyžadována normou ČSN EN 1177. Povrch byl přezkoumán a certifikován dle této normy.

Výška povrchu:

16 - 100 mm

Více k povrchu

Umělá tráva na pružné podložce

Základní informace
Použití:

Dle normy ČSN EN 1177 musí být pod zařízením dětských hřišť vybudován povrch tlumící náraz. Optimální ochranu proti pádu z dětských hracích zařízení zajišťuje společně s umělým trávníkem tlumicí podložka. Umělá tráva tvoří pouze krycí vrstvu celkového povrchu.

Více k povrchu

Základní typy Workoutových sestav

Pro jednoduchou orientaci jsme pro vás připravili základní sestavy street workoutových sestav.Základní sestavy O Workout sestavách

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT